Ricardo Nascimento (Professor Cangaceiro)

Ricardo on capoeira õpetaja ja Ginga Brasil grupi liider Euroopas. Ta on capoeiraga tegelenud ligi 30 aastat ja temast on tänaseks saanud tunnustatud treener ja metoodik, keda iseloomustab eelkõige unikaalne ja mitmekülgne capoeira mängimise ja õpetamise stiil. Lisaks sellele tunneb Ricardo väga põhjalikult capoeira kujunemislugu ja kultuuritausta ja oskab neid teadmisi suurepäraselt edasi anda. 2015. aastal kaitses Ricardo ka doktoritöö Universidade Nova de Lisboa antropoloogiateaduskonna juures.

Igapäevaselt töötab Ricardo Lissabonis Bairro Padre Cruz linnaosa noortega, kellest enamik on oma päritolu tõttu Portugali ühiskonnas sotsiaalselt tõrjutud.

Eesti grupiga on Ricardo tuttav alates 2008. aastast. Eestis käib Ricardo kaks-kolm korda aastas.
Lauro Cesar Lins (Instrutor Ligerinho)

Lauro tõi Ginga Brasil capoeira kooli õpetuse Eestisse 2004. aastal. Tema panus capoeira ja meie grupi arengusse Eestis on hindamatu - just tema 10-aasta pikkuse töö tulemusena sai Ginga Brasilist suurim capoeira grupp Eestis. Grupi tööd viivad täna edasi Lauro endised õpilased.

Capoeira treeningutega alustas Lauro 18-aastasena Mestre Boiadeiro juures, kellega ta treenib tänaseni. Lauro on pärit Recifest - piirkonnast, mida tuntakse kiire ja kohati veidi ohtliku capoeira poolest. Lauro treeningud on seetõttu tempokad ja tihti füüsiliselt väljakutsuvad, aga samal ajal alati lõbusad.

2012. aastal kolis Lauro tagasi Brasiiliasse, aga vastavalt võimalusele käib ta ikka meil Eestis külas.
Arvo Säilev (Gladiador)

Arvo alustas capoeiraga 2005. aastal Lauro juures, olles üks esimestest Lauro õpilastest Eestis. Aastate jooksul on Arvo capoeirasse väga palju panustanud - lisaks treeningutele Lauro juures on Arvo igal aastal käinud capoeira workshopidel ja treeninglaagrites Euroopas ja on tutvunud capoeiraga ka Brasiilias.
Capoeira juures köidab Arvot kõige enam selle ala mängulisus - treeningud on küll rasked ja nõuavad pingutust, kuid tunne on seejuures alati positiivne.

Igapäevaselt töötab Arvo meditsiinitehnika insenerina. Tööst ja capoeirast ülejääva aja veedab Arvo tavaliselt pere ja kahe pojaga.Alo Arro (Bombinha)

Alo alustas capoeiraga 2009. aastal ja instrutor Alpino juures ja jätkas peagi Lauro õpilasena. Varasemalt tegel
es Alo paljude erinevate spordialadega, sh poks, ujumine, fitness ja korvpall. Lisaks regulaarsetele treeningutele on Alo osa võtnud paljudest workshopidest, treeninglaagritest ja noortevahetusprojektidest, mis on tema capoeira maailma oluliselt rikastanud.

Capoeira juures meeldib Alole selle ala mitmekesisus - treenida tuleb nii füüsilist vastupidavust, painduvust, tasakaalu, akrobaatikat kui ka võitlust. Lisaks sellele peab hea capoeirista olema tuttav portugali keelega, tundma capoeira kujunemislugu ja kohta afro-brasiilia kultuuriruumis.


Dina Smoljakova (India)

Dina alustas capoeiraga 2007. aastal Lauro juures. Lisaks on Dina osa võtnud paljudest rahvusvahelistest capoeira projektidest ja töötubadest ja külastanud tunnustatud õpetajate treeninguid Euroo
pas ja Brasiilias. 

Dina töötab sotsiaaltöötajana, keskendudes peamiselt lastele ja noortele. Ta on lõpetanud tantsu- ja liikumisteraapia algkursuse Tallinna Ülikoolis ja omandab hetkel magistrikraadi tantsu- ja liikumisteraapia erialal. Dina suhtleb vabalt eesti, vene ja inglise keeles.

Dina ülim positiivsus ja energia ei jää kellelegi märkamata. Ta usub, et liikumine ja aktiivne suhtlus rikastab meie kõigi elu ja on eriti oluline just laste arengus, seetõttu keskendub Dina peamiselt meie noorema põlvkonna capoeiristade õpetamisele.